UZŅĒMUMU, BIROJA TELPU UZKOPŠANA

Sakoptas biroja telpas ir svarīgas jebkuram uzņēmumam, lai ne tikai atstātu labu iespaidu klientiem, bet arī radītu patīkamu gaisotni darbiniekiem. Tīras un sakoptas biroja telpas ne tikai rada patīkamu gaisotni, bet arī liecina par uzņēmuma attieksmi pret klientiem un darbiniekiem. Uzkopšanas darbus veicam saskaņojot tos ar klientu, lai katra klienta vēlmes un vajadzības tiktu izpildītas.

Kādi ir biroja uzkopšanas veidi?

Biroja un telpu uzkopšanas darbu ietver divus pamatveidus. Ikdienas uzkopšanas darbi tiek veikti regulāri. Tiek veikta pilna telpu uzkopšanas Jums vispiemērotākajā laikā, visbiežāk pirms vai pēc darba laika, naktīs vai brīvdienās. Biroja telpu ikdienas tīrīšana mūsdienās iekļauj arī virtuves un sanitāro telpu tīrīšanu. Tīrīšanas darbi tiek saskaņoti tā, lai netraucētu biroja darbu. Piedāvājam tīrīšanas darbus veikt katru dienu vai pāris reizes nedēļā, atkarībā no klienta vēlmēm.

Ikdienas tīrīšana iekļaut tādus darbus kā grīdu un paklāju uzkopšana, dažādu virsmu tīrīšana, spoguļu un gaismas ķermeņu tīrīšana un spodrināšana, kā arī sanitāro telpu tīrīšana. Veicam arī dažādu tehniku tīrīšanu un istabas augu kopšanu un uzturēšanu.

Ģenerālā tīrīšana ietver ģenerālās tīrīšanas darbus, kas visbiežāk tiek veikti reizi vai divas reizes gadā, kā arī pēc dažādiem remonta darbiem. Ģenerālās tīrīšanas laikā tiek veikta ne tikai virsmu tīrīšana, bet arī to apstrādāšana ar aizsarglīdzekļiem, lai kalpošanas laiks būtu ilgāks. Ģenerālās tīrīšanas laikā piedāvājam veikt arī logu tīrīšanu gan no iekšpuses, gan ārpuses, kas nereti prasa speciālu aprīkojumu, lai būtu iespējams piekļūt grūti iztīrāmām vietām.

Ģenerālās tīrīšanas darbos ietilpst griestu un sienu mazgāšana, logu mazgāšana, kā arī ventilatoru utml. mazgāšana. Padziļināta dažādu virsmu tīrīšana, traipu iztīrīšana, kā arī dažādu aizsarglīdzekļu uzklāšana, lai pasargātu no ikdienas ietekmes. Piedāvājam arī ārējās teritorijas uzkopšanu, kas iekļauj zāles nopļaušanu, stāvvietas sakopšanu u.c. Atkarībā no katra klienta vēlmēm, veicam citus uzkopšanas darbus.

Kas ir iekļauts biroja telpu uzkopšanā?

Biroja telpas var būt dažādās. Tās var būt pavisam vienkāršas un iekļaut tikai nelielu telpu, kā arī plašas telpas, kurās ietilpst dažāda veida telpas, kā piemēram, biroja telpas, virtuve, labierīcības. Atkarībā no biroja telpu lieluma un specifiskajām vajadzībām, biroja telpu uzkopšanas laiks var būtiski atšķirties, tāpēc ir svarīgi saskaņot ne tikai tīrīšanas laiku, bet arī visus tīrīšanas darbus.

Biroja telpu uzkopšana iekļauj dažādu virsmu tīrīšanu, kas ietver putekļu noņemšanu un mazgāšanu, dažādu tehniku tīrīšanu (telefons, printeris u.c.), tiek veikta arī grīdas tīrīšana un mazgāšana. Ikdienas uzkopšanas darbi ietver arī augu aprūpi un atkritumu tvertnes maiņu, lai uzturēšanās birojā būtu patīkama un radītu labu atmosfēru.

Birojos, kuries ir virtuve, veicam arī tās uzkopšanu. Tiek tīrītas dažādas virsmas, ieskaitot plīts un ledusskpja tīrīšanu, kā arī trauku mazgājamās mašīnas un izlietnes tīrīšanu. Tiek tīrīta un mazgāta dažāda virtuves tehnika, kā piemēram, tosteris un mikroviļņu krāsns. Izlietnes tiek ne tikai tīrītas un mazgātas, bet arī dezinficētas. Trauki tiek mazgāti vai ielikti un izņemti no trauku mazgājamās mašīnas un salikti attiecīgajās vietās. Tiek mazgāti un spodrināti gaismas ķermeņi un spoguļi. Tāpat kā biroja telpām, tiek veikta augu apkope un atkritumu tvertnes maiņa. Virtuves uzkopšanas darbos ir svarīgi parūpēties par dažādu virsmu un objektu dezinficēšanu, lai virtuve būtu higiēniska un patīkama.

Labierīrīcību tīrīšanā ir svarīgi ne tikai atbrīvoties no putekļiem, bet veikt mazgāšanu un dezinfekciju. Tiek veikta grīdu un dažādu virsmu mazgāšana, kā arī izlietnes un tualetes tīrīšana, mazgāšana un to dezinficēšana, izmantojot videi draudzīgus tīrīšanas un dezinficēšanas līdzekļus. Tiek iztīrīts atkritumu tvertnes, kā arī, ja nepieciešams, nomainītas ziepes un tualtes papīrs.

Kāpēc izvēlēties tieši mūs?

Ir vairāki iemesli, kāpēc izvēlēties SIA “Tīrības pamats” Jūsu biroja telpu uzkopšanai. Daži no tiem ir:

 • darbinieki ir profesionāli un ar pieredzi;
 • Jūs ietaupīsiet laiku un līdzekļus;
 • nodrošinām 100% kvalitāti;
 • esam uzticami un punktuāli;
 • esam pieejami 24h diennaktī;
 • tīrām un uzkopjam pēc iepriekš saskaņota plāna;
 • esam eko draudzīgi, izmantojam videi draudzīgus mazgāšanas līdzekļus;
 • izmantojam jaunākās tīrīšanas tehnoloģijas.

Mēs tīrām Jūsu biroju tā, lai tas būtu tīrs ikkatrā vietā. Biroja telpu uzkopšanā ir svarīgi, lai tas būtu augstas kvalitātes, lai uzturēšanās birojā būtu patīkama un tiktu veikti visi nepieciešamie darbi, lai nodrošinātu augstu higiēnas līmeni. Biroja telpu tīrīšanu, uzkopšanu veicam gan ikdienas, gan ģenerālo, lai veiktu pilnīgu biroja tīrīšanu. Izmantojam videi draudzīgus tīrīšanas līdzekļus, kas nav kaitīgi darbiniekiem un klientiem, kā arī nodrošinām piekļuvi pat grūti aizsniedzamām vietām, izmantojot jaunāko tehnoloģiju.

Kāpēc izmantot videi draudzīgus uzkopšanas līdzekļus?

Eko draudzīgu līdzekļu izmantošana ir viena no mūsu pamatvērtībām. Ir dažādi iemesli, kāpēc izmantojam videi draudzīgus uzkopšanas līdzekļus biroju uzkopšanas servisā. Daži no tiem ir:

 • birojs ir drošāks – tradicionālie tīrīšanas līdzekļi bieži vien ir toksiski, viegli uzliesmojoši utml., tāpēc dažādu ķīmisko tīrīšanas līdzekļu sajaukums var būt bīstams (hlors un amonjaks). Lai neizraisītu bīstamas situācijas, lietojam eko līdzekļus;
 • aizsargā veselību – tradicionālie tīrīšanas līdzekļi var būt kaitīgi Jūsu klientiem un darbiniekiem, tāpēc izmantojot videi draudzīgus tīrīšanas līdzekļus nodrošinām veselībai labvēlīgākus apstākļus. Pie ķīmisko tīrīšanas līdzekļu lietošanas var būt klepus, bieža šķaudīšana, dažādas ādas problēmas un citi simptomi, kas ietekmē veselību;
 • tīrāks gaiss iekštelpās – eko draudzīgi tīrīšanas līdzekļi nodrošina labāku gaisa kvalitāti iekštelpās, tādējādi darbinieku ikdienu padara patīkamāku. Dažādi kaitīgie savienojumi var kaitēt veselībai, jo tie var uzturēties gaisā ilgāku laiku nekā eko tīrīšanas līdzekļi;
 • saudzē vidi – izvēloties izmantot videi draudzīgus tīrīšanas līdzekļus, mēs pasargājam vidi. Tradicionālajos tīrīšanas līdzekļos var būt sastāvdaļas, kas ir videi nelabvēlīgas un kaitē ekosistēmai. Izmantojot videi draudzīgus mazgāšanas līdzekļus, mēs nodrošinām to, ka daba tiek saudzēta;
 • ietaupa naudu un padara tīrīšanu vienkāršāku – iegādājoties universiālus ekoloģiskus tīrīšanas produktus, kas der dažādām uzkopšanas lietām, nav nepieciešams iegādāties dažādus ķīmiskus tīrīšanas līdzekļus, kas ir paredzēti dažādiem nolūkiem. Turklāt ekoloģiskie tīrīšanas līdzekļi bieži vien ir lētāki nekā ķīmiskie tīrīšanas līdzekļi;
 • Jūs zināt, kas ir tīrīšanas līdzekļos – ekoloģisko tīrīšanas līdzekļu kompānijas izvēlas parādīt visu sastāvu, tādējādi ir iespējams zināt visu sastāvu, turklāt ķīmisko tīrīšanas līdzekļu kompānijas bieži vien izvēlas norādīt tikai daļu no sastāva.

Sazinieties ar mums, SIA “Tīrības pamats”, lai Jūsu biroja telpas būtu tīras un patīkamas Jūsu klientiem un darbiniekiem.