Linoleja, parketa grīdas vaskošana, polimēra aizsargslāņa uzklāšana Rīgā, Latvijā

Linoleja grīdas ir nepieciešams ne tikai tīrīt un mazgāt, bet arī nodrošināt ar aizsargslāni, kas paildzina linoleja grīdas kalpošanas laiku, kā arī tām ir patīkamāks izskats. Mēs piedāvājam linoleja grīdu vaskošanu un polimēra aizsargslāņa uzklāšanu, kas ir katras linoleja grīdas saglabāšanas pamatā.

Linoleja tīrīšana

Linoleja segumi var būt no dažādiem materiāliem, tomēr visbiežāk izmantotais ir PVC un polimērs. Tiem ir neliela virskārtiņa, kas laika gaitā zaudē savu funkciju un sāk dilt. Intensīva staigāšana un grīdas seguma lietošana var veidot nospiedumus, kā arī pleķus un švīkas.

Lietojot nepareizus tīrīšanas līdzekļus un to nepietiekami kopjot, grīda ar laiku nolietojas, kļūst neizskatīga un to ir grūtāk iztīrīt. Mēs piedāvājam linoleja grīdu tīrīšanu, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un videi draudzīgus tīrīšanas līdzekļus, lai ne tikai iztīrītu traipus, bet arī atjaunotu linoleja grīdas vizuālo izskatu.

Kāpēc vaskot linoleju?

Linoleja grīdas vaskošanai ir dažādas priekšrocības, kas palīdz saglabāt linoleju labā stāvoklī un nodrošina ilgāku kalpošanas laiku. Daži iemeslu kāpēc veikt linoleja vaskošanu ir sekojoši:

 • novēršs skrāpējumus – sakarā ar grīdas lietojumu un vaska pārklājuma nolietošanos bez regulāras grīdas vaskošanas skrāpējumi var ļoti viegli parādīties;
 • novērš linoleja pacelšanos – kad vaska aizsargākārta nolietojas, linolejs tiek pakļauts ūdenim un citiem materiāliem, kas var veicināt linoleja pacelšanos no grīdas;
 • novērš jebkādu krāsu vai krāsas izbalēšanu – bez pienācīgas aizsardzības, pastāvīga pārvietošanās pa linoleju var izraisīt krāsas un spīduma blāvumu un pat krāsas izmaiņ Tas parasti ir saistīts ar netīrumiem, gružiem un aizsargklājuma trūkumu;
 • nodrošina spīdumu – pareiza grīdas kopšana un aizsargkārtas lietošana, nodrošina linoleja spīdumu un tas izskatās kā jauns.

Grīdas vaskošanas līdzekļi

Pirmkārt ir svarīgi izvēlēties pareizo produkta veidu, kas ir piemērots konkrētajam grīdas segumam. Ir ieteicams izmantot speciāli ražotāja noteikto tīrīšanas līdzekli, tādējādi grīda netiek bojāta un saglabājas ilgāk. Ir arī svarīgi atzīmēt, ka vaskus nedrīkst lietot grīdām, kurām nav paredzēta vaskošana.

Ir pieejami divi grīdas vaska apdares veidi:

Šķidrie vaski – tos ir samērā viegli pielietot un tie ir paredzēti linoleja grīdām, kā arī korķa vai koka virsmām;

Cieto pastu saturoši vaski – pastas vasks aizņem vairāk laika nekā šķidrais, bet tas darbojas ilgāk un nodrošina labāku spīdumu.

Grīdas ģenerāltīrīšanu un vaskošanu ir ieteicams veikt vienu vai divas reizes gadā (atkarīgs no grīdas lietojuma).

Piedāvājam veikt grīdas vaska noņemšanu, lai būtu iespējams uzklāt vasku no jauna.

Kāds ir linoleja grīdas vaskošanas process?

Pirms linoleja vaskošanas ir ieteicams noņemt iepriekšējo vaska kārtu, izmantojot vaska noņemšanas produktus. Šis process nerada nekādus bojājumus. Pēc vaska noņemšanas ir jāveic linoleja mazgāšana un tā pilnīga nožūšana. Ne mazāk svarīgi ir tas, ka grīdai ir jābūt tīrai no dažādiem netīrumiem pirms vaska uzklāšanas. Pirms grīdas vaskošanas ir būtiski to iztīrīt, lai atbrīvotos no netīrumiem. Polimēra aizsargslānis tiek uzklāts un iestrādāts virsmā. Pēc tā uzklāšanas, linolejs tiek viegli notīrīts, lai pabeigtu polimēra slāņa uzklāšanu.

Kāpēc izvēlēties tieši mūs?

Ir vairāki iemesli, kāpēc izvēlēties SIA “Tīrības pamats” linoleja vaskošanai un aizsargslāņa uzklāšanai. Daži no tiem ir:

 • darbinieki ir profesionāli un ar pieredzi;
 • Jūs ietaupīsiet laiku un līdzekļus;
 • nodrošinām 100% kvalitāti;
 • esam uzticami un punktuāli;
 • esam pieejami 24h diennaktī;
 • esam eko draudzīgi, izmantojam videi draudzīgus mazgāšanas līdzekļus;
 • izmantojam jaunākās tīrīšanas tehnoloģijas.

Uzklājam linoleja vasku, lai linoleja grīdas segums tiktu pasargāts no dažādām ietekmēm. Skrāpējumi un nodiluma rašanās ir biežākās problēmas linoljea grīdām. Atkarībā no dažādiem faktoriem, atradīsim vislabāko vasku, polimēra slāni, lai aizsargātu Jūsu grīdu no ātras nolietošanās. Izmantojam videi draudzīgus līdzekļus, kā arī jaunākās tehnoloģijas, lai vaska uzlikšana būtu augstas kvalitātes un kalpotu ilgāk.

Kāpēc izmantot videi draudzīgus uzkopšanas līdzekļus?

Eko draudzīgu līdzekļu izmantošana ir viena no mūsu galvenajām vērtībām. To izmantojam arī linoleja grīdas kopšanā un vaskošanā. Ir dažādi iemesli, kāpēc izmantojam videi draudzīgus uzkopšanas līdzekļus:

 • māja ir drošāka – ņemot vērā dažādas brīdinājuma zīmes uz tradicionālajiem tīrīšanas līdzekļiem, mēs izmantojam videi draudzīgus tīrīšanas līdzekļus, kas samazina bīstamības un toksisku vielu esamības risku;
 • aizsargā veselību – izmantojot ekoloģiskus tīrīšanas līdzekļus, mēs samazinām to negatīvo ietekmi uz veselību, kas ir īpaši svarīgi bērniem un dzīvniekiem. Tradicionālie tīrīšanas līdzekļi var izraisīt dažādas veselības problēmas, kā piemēram, ādas problēmas un klepu;
 • tīrāks gaiss iekštelpās – izmantojot ekoloģiskus tīrīšanas līdzekļus, tiek samazināts gaisa piesārņojums iekštelpās, tādējādi padarot gaisu tīrāku un patīkamāku;
 • saudzē vidi – izvēloties izmantot videi draudzīgus tīrīšanas līdzekļus, mēs pasargājam vidi. Ekoloģiskie tīrīšanas līdzekļi tiek ražoti, izmantojot ilgtspējīgas ražošanas metodes, dabīgi iegūtas, drošas, bez toksiskām vielām, kas saudzē dabu;
 • Jūs zināt, kas ir tīrīšanas līdzekļos – ekoloģisko tīrīšanas līdzekļu kompānijas izvēlas parādīt visu sastāvu, kas dod iespēju zināt sastāvdaļas, kas ir tīrīšanas līdzeklī, kā arī to ietekmi uz gaisu, veselību utml.

Linoleja grīdas kopšanas padomi.

Saslaukiet netīrumus no grīdas, to var gan slaucīt ar birsti, gan lietot putekļusūcēju attiecīgajā sūkšanas režīmā. Svarīgi ir atbrīvoties no netīrumiem ne tikai vietās, kur tiek bieži staigāts, bet arī stūros un spraugās, kur netīrumi var iespiesties.

Mēģiniet lietot dabīgus tīrīšanas līdzekļus, jo tie ir saudzīgāki pret linoleja grīdas virsmu. Ne mazāk svarīgi ir izmantot linoleja grīdas virsmai paredzētus tīrīšanas līdzekļus, tādējādi saglabājot polimēra aizsargslāni un saglabājot grīdu ilgāk. Svarīgi ir lietot pēc iespējas mazāk ūdeni, lai tas ātrāk nožūtu un tam nebūtu iespējams radīt linoleja pacelšanos.

Sazinieties ar mums, SIA “Tīrības pamats”, lai Jūsu linolejs būtu kā jauns!